Steun ons en help Nederland vooruit

D66-Statenfractie door de jaren heen

Op deze pagina vindt u een historisch overzicht van de samenstelling van de D66-fractie in de Provinciale Staten van Zuid-Holland.

De genummerde lijst geeft de hoeveelheid zetels aan die D66 Zuid-Holland in die periode had. Een streepje voor een naam betekent dat die persoon het Statenlid dat boven hem/haar genoemd staat, heeft opgevolgd.

Noot: de Provinciale Staten van Zuid-Holland bestonden tot 2007 uit 83 zetels. Daarna is dat aangepast naar het huidige aantal van 55 zetels.

 

Periode 2015-2019

 

Periode 2011-2015

1. G. (Geertjan) Wenneker (17-03-2011 – 31-03-2015)

2. J.M.A. (Josine) Meurs (17-03-2011 – 31-03-2015)

3. R. (Rosa) van der Tas (17-03-2011 – 31-03-2015)

4. P.V.F.L. (Paul) Breitbarth (17-03-2011 – 31-03-2015)

5. J.J.W. (Jan-Willem) van Dongen (17-03-2011 – 31-03-2015)

 

Periode 2007-2011

1. G. (Geertjan) Wenneker (08-03-2007 – 16-03-2011)

 

Periode 2003-2007

1. J.F. (Han) Weber (19-03-2003 – 07-03-2007)

2. T.P. (Theo) Adamse (20-03-2003 – 07-03-2007)

3. M.J.E.M. (Michiel) Jager (17-12-2003 – 07-03-2007)

4. E.A. (Elske) Schreuder (09-11-2005 – 07-03-2007)

5. L. (Linze) Schaap (??-??-2004 – ??-??-2005)

 

Periode 1999-2003

1. M.H. (Meine) Klijnsma (13-04-1999 – 03-11-1999)

— J.F. (Han) Weber (27-10-1999 – 19-03-2003)

2. M. (Marianne) Leur-van Os (13-04-1999 – 19-03-2003)

3. C.J. (Carla) Kuijpers (13-04-1999 – 26-09-2000)

4. J. Pahladsingh (13-04-1999 – 19-03-2003)

 

Periode 1995-1999

1. H.L. (Lynde) Blok (18-04-1995 – 28-06-1996)

— B.A. (Barryl) Biekman (28-06-1996 – 13-04-1999)

2. H.A.C. (Hendrikus) van Woerden (18-04-1995 – 13-04-1999)

3. J. (Jan) Pool (18-04-1995 – 30-05-1996)

— R.D. (Ruud) Stam (31-05-1996 – 13-04-1999)

4. L.C. (Lyda) Verstegen (18-04-1997 – 13-04-1999)

5. G.P. (Gertjan) Hoekendijk (18-04-1995 – 13-04-1999)

6. M.H. (Meine) Klijnsma (18-04-1995 – 13-04-1999)

7. M. (Monique) Terwiel (18-04-1995 – 27-12-1996)

— E.A.J. (Eduard) Groen (27-12-1996 – ?)

8. M. (Marianne) Leur-van Os (18-04-1995 – 13-04-1999)

 

Periode 1991-1995

1. P.W. (Pieter) Baarsel (16-04-1991 – 18-04-1995)

2. E.H. (Eduard) Schuyer (16-04-1991 – 21-11-1991)

— G.P. (Gertjan) Hoekendijk (21-11-1991 – 18-04-1995)

3. H.L. (Lynde) Blok (16-04-1991 – 18-04-1995)

4. H.A.C. (Hendrikus) van Woerden (16-04-1991 – 18-04-1995)

5. J. (Jan) Pool (16-04-1991 – 18-04-1995)

6. L.C. (Lyda) Verstegen (16-04-1991 – 18-04-1995)

7. R.C. (Ruud) Hessing (16-04-1991 – 18-04-1995)

8. C. (Cornelis) Bakker (16-04-1991 – 18-04-1995)

9. M.J.G. (Maarten) Brackel (16-04-1991 – 24-06-1994)

— W.L. (Wim) Groot (01-07-1994 – 18-04-1995)

10. E. (Els) Brouwer-Arcksen (16-04-1991 – 18-04-1995)

11. I.M. (Iet) Buijser (16-04-1991 – 18-04-1994)

12. E.A.J. (Eduard) Groen (16-04-1991 – 18-04-1995)

13. M.H. (Meine) Klijnsma (16-04-1991 – 18-04-1995)

14. R.D. (Ruud) Stam (16-04-1991 – 18-04-1995)

15. M. (Monique) Terwiel (16-04-1991 – 18-04-1995)

 

Periode 1987-1991

1. P.W. (Pieter) Baarsel (28-04-1987 – 16-04-1991)

2. E.H. (Eduard) Schuyer (28-04-1987 – 16-04-1991)

3. H.A.C. (Hendrikus) van Woerden (28-04-1987 – 16-04-1991)

4. H.G. (Hubert) Fermiza (28-04-1987 – 27-06-1990)

— R.C. (Ruud) Hessing (28-06-1990 – 16-04-1991)

5. J. (Jan) Pool (28-04-1987 – 16-04-1991)

6. A.J. (Artha) Schimmel (28-04-1987 – 03-11-1989)

7. L.C. (Lyda) Verstegen (28-04-1987 – 16-04-1991)

 

Periode 1982-1987

1. P.W. (Pieter) Baarsel (02-06-1982 – 28-04-1987)

2. A.W. (Antonius) Lijsel (02-06-1982 – 28-03-1986)

3. E.H. (Eduard) Schuyer (02-06-1982 – 28-04-1987)

4. C.Th. (Cornelis) Smit (02-06-1982 – 18-09-1986)

5. H.L. (Lynde) Blok (02-06-1982 – 28-04-1987)

6. P.C. (Philip) Pieters (02-06-1982 – 28-04-1987)

7. H.A.C. (Hendrikus) van Woerden (02-06-1982 – 28-04-1987)

8. L.M. (Lucia) Wolfs-Kokkelen (02-06-1982 – 28-04-1987)

 

Periode 1978-1982

1. P.W. (Pieter) Baarsel (07-06-1978 – 02-06-1982)

2. A.W. (Antonius) Lijsel (07-06-1978 – 02-06-1982)

3. E.H. (Eduard) Schuyer (07-06-1978 – 02-06-1982)

4. C.Th. (Cornelis) Smit (07-06-1978 – 02-06-1982)

5. J. (Johannes) Wessel (07-06-1978 – 02-06-1982)

 

Periode 1974-1978

1. H.W.J. Iedema (05-06-1974 – 18-03-1976)

— G.G. Blokland (18-03-1976 – 07-06-1978)

 

Periode 1970-1974

1. D. Bark (03-06-1970 – 17-05-1973)

— J.L. Albers (17-05-1973 – 05-06-1974)

2. G.G. Blokland (03-06-1970 – 05-06-1974)

3. G.S. Boetzelaer (03-06-1970 – 05-06-1974)

4. A.R. Burg (03-06-1970 – 16-12-1971)

— J.G. Huygens (16-12-1971 – 05-06-1974)

5. P.A.J.M. Cras (03-06-1970 – 21-10-1971)

— W.D.J. Grieken (21-10-1971 – 19-10-1972)

— M.W. Gelder (19-10-1972 – 05-06-1974)

6. W. Hartemink-Trouw (03-06-1970 – 05-06-1974)

7. N.F.I. Schwarz (03-06-1970 – 17-06-1971)

— W.D.J. Schuiten (17-06-1971 – 19-10-1972)

— H.J. (Hermen) Koenen (19-10-1972 – 11-10-1973)

— J.A. Nagtegaal (11-10-1973 – 05-06-1974)

8. E.K. Wessel-Tuinstra (03-06-1970 – 17-05-1973)

— A.R.I. Aris (17-05-1973 – 05-06-1974)

Laatst gewijzigd op 22 november 2018